Firma Profili

HİZMETLERİMİZ

  • Her sektörde arzın talepten fazla olduğu günümüzde, ambalaj sektöründe dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle 2010 yılında Gizpack olarak sektördeki yerini almıştır.Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye, doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyata ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde ; kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık.
  • Gizpack olarak hedefimiz; çağın gelişen ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek ve daima müşteri memnuniyetini esas alarak hedeflerimize azim ve kararlılıkla yürüyerek piyasanın köklü kuruluşları arasındaki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır.
  • Yenilikçi, değişime açık, problem çözücü, rekabetçi, müşteri odaklı, insana değer veren yönetim politikamız ile siz değerli müşterilerimize daha verimli hizmet sunmak, kazanırken kazandırmak asıl gayemizdir. Bu yolda siz değerli müşterilerimizle beraber geleceğe güvenle bakıyoruz.

Geliştirdiğimiz verimlik metodları ile hem çalışanlarımızın verimliliğini artırıyor, işlerinde ve kendilerinde memnun birer birey olmalarına yardımcı oluyoruz. Gizpack olarak firmamızın vizyonu, siz değerli müşterilerime mesafe tanımaksızın hizmet vermektir. Bu felsefe ile TÜM illerimizde hizmet vermekte olan siz değerli müşterilerimiz için özel ambar ve kargo anlaşmalarımız ile yüksek kalitede ürün ve hizmet altyapımızı oluşturmuş bulunmaktayız.

Özel Baskı Islak Kolonyalı Mendil, Stick (Poşet) Şeker, Tuz – Biber ve İkram Setlerine sahip olmak ve ilinize özel avantajları ve fırsatları öğrenmek için bilgi almak TEK YAPMANIZ GEREKEN sipariş formunu doldurmak ve/veya 0543 788 58 02 no’ lu telefonumuzu aramak..

Kolonyalı Mendil Üreticisi olan Gizpack Ambalaj, için öncelik herzaman müşteri memnuniyeti ön plandadır.